Kambariai

Apgyvendinimas
Šeši gyvenamieji korpusai “Eglė” ir “Žilvinas” vienu metu gali talpinti daugiau nei 1100 žmonių. Yra 229 vienviečiai, 400 dviviečių, 32 dviejų kambarių liukso tipo numeriai bei 8 vieno kambario liuksai su mini – virtuvėle. Sanatorijoje taip pat yra 18 dviviečių reabilitacinių kambarių, skirtų žmonėms su negalia.
 
Kambarių kategorijos
“Eglės” sanatorijos kambariai skirstomi į standartinius vienviečius, standartinius dviviečius ir liukso kambarius.***-tai kambarys atitinkantis 3žvaigždučių kategorijos reikalavimus (sanatorijoms žvaigždutės pagal neskiriamos). Kambaryje yra balkonas ,dušas ir WC , televizorius, kabelinėTV, telefonas, elektrinis, virdulys ,indai. Pagal svečio pageidavimą į kambarį pristatome šaldytuvą ar papildomą lovelę (vaikui iki 14 m.). Vaikams iki 3 metų gali būti atnešta vaikiška lovytė. Šias paslaugas galima užsisakyti rezervuojant telefonu arba atvykus registratūroje.
 
  
SNGL-E2

Vienviečiai kambariai

Vienvietis “Eglės” sanatorijos kambarys – tai vieno kambario numeris su balkonu, dušu ir WC. Kambaryje yra televizorius su kabeline TV, telefonas, elektrinis virdulys, indai.

 
DBL-atskiros lovos-2

Dviviečiai kambariai

Dvivietis “Eglės” sanatorijos kambarys – tai vieno kambario numeris su dviem atskiromis arba viena dvigulė lova, balkonu, dušu ir WC. Kambaryje yra televizorius su kabeline TV, telefonas, elektrinis virdulys, indai.

  
Lux.1
 

Dviejų kambarių liuksas (gali apsistoti šeima iki 4 asmenų.)

“Eglės” sanatorijos liuksas – tai dviejų kambarių numeris: miegamasis su plačia dvigule lova ir svetainė su išskleidžiama sofa – lova. Kiekviename numeryje yra dušas arba vonia, WC, plaukų džiovintuvas, lygintuvas, 2 televizoriai su kabeline TV, individualus seifas, telefonas, šaldytuvas, elektrinis virdulys, indai. Šiame liukse patogiai gali apsistoti šeima iki 4 asmenų.

 
Liuksas vieno kambario

Vieno kambario liuksas (pritaikytas 2 – 3 asmenų  šeimai)

„Eglės” sanatorijos vieno kambario liuksas – tai vieno kambario numeris: miegamasis ir svetainė bendroje erdvėje su mini – virtuvėle. Yra dvigulė lova miegamajame ir viengulė išskleidžiama sofa – lova svetainės dalyje, vonia arba dušas, WC, televizorius su kabeline TV, telefonas, individualus seifas, interneto jungtis,  plaukų džiovintuvas, lygintuvas. Mini virtuvėje – valgomasis, elektrinė viryklė, šaldytuvas, elektrinis virdulys ir visi reikalingi indai. Šis liuksas pritaikytas 2 – 3 asmenų  šeimai.

 

 Dvivietis reabilitacinis “Eglės” sanatorijos kambarys 

tai vieno kambario numeris su dviem atskiromis funkcinėmis lovomis, balkonu, dušu ir WC, pritaikytu žmonėms su negalia. Kambaryje yra televizorius su kabeline TV, telefonas, elektrinis virdulys, indai.