Gydyklos

“Eglės” sanatorijos gydyklose siūloma daugiau kaip 100 įvairių gydomųjų mineralinio vandens, gydomojo ir baltojo purvo, kineziterapijos, fizioterapijos, psichoterapijos procedūrų, įvairūs masažai.

“Eglėje” dirbantys patyrę specialistai procedūroms naudoja gydomąjį purvą ir mineralinį vandenį iš “Eglės” sanatorijos telkinių.
Sanatorijai priklauso du mineralinio vandens gręžiniai su mineraliniais chloridiniais natrio – su padidintu magnio ir kalcio kiekiu , vandenimis „Eglė 1″ ir „Eglė 2“, kuriuos gydytojai rekomenduoja vartoti . Gręžinių gylis – daugiau kaip 300 metrų, mineralinio vandens mineralizacija 40 – 45 g/l.
Gydomasis durpinis purvas išgaunamas iš nuosavo sanatorijos karjero Jovaišiuose.
„Eglės“ sanatorijos gydyklos – tai gydykla (žiūr. sanatorijos planą) ir Žilvino 1 korpuse išsidėstę konsultaciniai gydytojų, diagnostiniai, haloterapijos ir psichoterapijos, individualios kineziterapijos kabinetai.
Gydykloje atliekamos mineralinio vandens, gydomojo purvo procedūros, fizioterapijos procedūros, čia pat yra kineziterapijos salė.
Bendram Jūsų organizmo ištyrimui “Eglės” sanatorijoje siūlomos ir diagnostinės procedūros. Yra elektrokardiografijos, echoskopijos, veloenergometrijos, rektoromanoskopijos, ginekologijos ir kt. kabinetai, taip pat manualinės terapijos, diabetinės pėdos kabinetai, klinikinė ir biocheminė laboratorijos.
Gydomųjų ir diagnostinių procedūrų kiekį atvykus paskiria sanatorijos gydytojai kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgdami į jo sveikatos būklę bei poreikius. Aplinka pritaikyta žmonėms su fizine negalia.
Čia rasite pilną sanatorijoje atliekamų procedūrų ir tyrimų sąrašą.