Naujienos

„Eglės sanatorija“ atsinaujina – pasirinkite savo komforto lygį
Prieš 46 metus veiklą pradėjusi „Eglės sanatorija“ nuo pat pirmųjų dienų iki šiol eina natūralumu paremtu gydymo tradicijų keliu. Ir tai yra tvirtas pagrindas, kuris niekada nebus keičiamas. Tačiau per daugelį veiklos metų sanatorija, nors ir laikydamasi tradicijų, tačiau vietoje nestovėjo – modernėjo, išsiplėtė ir šiuo metu veikia dviejuose kurortuose – Birštone ir Druskininkuose. Šie metai „Eglės sanatorijai“ yra išskirtiniai, kupini svarbių pokyčių. Dalis šių pokyčių pastebimi tik akyliausiems ir ištikimiausiems sanatorijos svečiams – 45-erius naudotą „Eglės sanatorijos“ logotipą pakeitė atsinaujinęs, tačiau savo pirmtako formas išlaikęs naujasis logotipas, žymintis sanatorijos atsinaujinimo pradžią. Tačiau svarbiausia pokyčių dalis – trijų komforto lygių atsiradimas „Eglės sanatorijoje“. Komfortas tampa vienu iš pagrindinių kriterijų renkantis ne tik poilsines keliones, bet ir sveikatinimo paslaugas. Atsižvelgdama į tai „Eglės sanatorija“ Druskininkuose įgyvendino 3 mln. Eur vertės projektą – stikline galerija sujungė vieną gyvenamųjų korpusų su sanatorijos gydykla, taip pat atnaujino gyvenamąjį B korpusą bei senąją mineralinio vandens biuvetę. Šio projekto pabaiga žymi naują pradžią „Eglės sanatorijoje“ – nuo birželio 1 d. sanatorija savo svečiams pristatys galimybę sveikatinimo ir poilsio paslaugoms pasirinkti norimą komforto lygį – economy, standard arba comfort. Economy – tai komforto lygis, žymintis visiems pažįstamą, klasikinę „Eglės sanatoriją“. Pasirinkę economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų (gydyklą), valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais. Standard – tai komforto lygis, kurį būtų galima pavadinti „aukso viduriu“. Pasirinkę šį komforto lygį „Eglės sanatorijos“ svečiai apsistos atnaujintuose kambariuose, turės galimybę komfortiškai, dėvint chalatą ir nebijant blogo oro pasiekti didžiąją dalį procedūrų (gydyklą) bei mineralinio vandens biuvetę. Comfort – tai aukščiausias komforto lygis, skirtas svečiams, norintiems išskirtinių apgyvendinimo sąlygų. Pasirinkę comfort lygį, „Eglės sanatorijos“ svečiai galės lankytis procedūrose dėvėdami chalatą, taip pat neišeidami į lauką pasieks mineralinio vandens biuvetę, valgyklą bei įvairias sanatorijos siūlomas pramogas. Visgi, „Eglės sanatorija“ gydomąsias tradicijas puoselėja jau daugybę metų, todėl net ir gerindama komforto sąlygas savo svečiams, sanatorija įsipareigoja visiems, nepriklausomai nuo pasirinkto komforto lygio, suteikti vienodas, aukščiausios kokybės paslaugas.
Šeimos festivalis „Druskininkai Ošia 2018“!
„Druskininkai ošia“ ­­– jau tradicija tapęs antrus metus iš eilės vyksiantis šeimos festivalis, kuris kviečia linksmintis visus, pasiilgusius smagių pramogų ir aktyvaus laisvalaikio – tiek mažuosius, tiek jų tėvelius. Šioje šventėje laukiami visi – druskininkiečiai, rajono gyventojai ir svečiai iš kitų miestų. Renginio iniciatoriai „Eglės sanatorija“ ir „Atrakcionai.lt“ maloniai kviečia visus pasinerti į nuotykius – jūsų ir jūsų mažųjų laukia linksmi sporto užsiėmimai, „Kakės Makės“ atrakcionų trasa, kurios ilgis net 40 metrų! Taip pat festivalio metu kartu su šeimos nariais galėsite išbandyti savo jėgas 27 metrų kliūčių ruože bei pasisvaidyti pripučiama švytuokle. Įdomu, kokios pramogos dar laukia jūsų? Nedvejok ir drauge su visa šeima atvyk pas mus, čia tikrai netrūks geros nuotaikos, artimųjų juoko ir ryškių emocijų! Būk nusiteikęs turiningam šeimos laisvalaikiui! Šiemet „Druskininkai ošia“ festivalis vyks gegužės 19 dieną, „Eglės sanatorijos“ teritorijoje. Pramogausime nuo 11 val. iki 19 val. Dienos bilieto kaina – 5 eurai. Iki pasimatymo festivalyje!
Pavasariškai gaivios pirčių dienos
Pasimėgaukite pirčių teikiamais malonumais – palepinkite odą kūno šveitimo ritualais, o mintis išmaudykite aromaterapinės pirties garuose! Antradieniais–ketvirtadieniais pirtis „Energija“ „Energija“ – tai kūno šveitimo ritualas garinėje pirtyje naudojant eteriniais aliejais prisotintą druskos šveitiklį. Ši procedūra skatins prakaitavimą, dezinfekuos, padės greitai ir efektyviai nuvalyti odos paviršių, pašalins negyvas odos ląsteles. Po kūno šveitimo ritualo oda taps tarytum šilkas. Procedūros vyksta garinėje pirtyje 19:00, 20:00 ir 21:00.   Trečiadieniais pirtis „Žydėjimas“ „Žydėjimas“ – tai aromaterapija rusiškoje pirtyje. Eterinių aliejų kvapai suteiks energijos, optimizmo, pakels nuotaiką, padės atsipalaiduoti. Po kaitinimosi aromatinėje pirtyje kūną atgaivinsite įtrindami ledukais. Ši procedūra gerina nuotaiką,  stiprina imuninę sistemą, tonizuoja odą ir kraujagysles, stimuliuoja limfos ir kraujo apytaką. Procedūros vyksta rusiškoje pirtyje 19:00, 20:00 ir 21:00.