Naujienos

Vasariškai gaivios pirčių dienos
Pasimėgaukite pirčių teikiamais malonumais – palepinkite odą kūno šveitimo ritualais, o mintis išmaudykite aromaterapinės pirties garuose! Antradieniais–ketvirtadieniais pirtis Aksominė oda Kūno šveitimo ritualas garinėje pirtyje naudojant eteriniais aliejais prisotintą druskos šveitiklį. Ši procedūra skatins prakaitavimą, dezinfekuos, padės greitai ir efektyviai nuvalyti odos paviršių, pašalins negyvas odos ląsteles. Kūno šveitimas ypač rekomenduojamas prieš saulės vonias – švelni, tarsi aksominė oda įdega tolygiau. Procedūros vyksta garinėje pirtyje 19:00, 20:00 ir 21:00.   Trečiadieniais pirtis Gaivumas Aromaterapija rusiškoje pirtyje. Eteriniai aliejai padės atsipalaiduoti, atgaivins ne tik kūną, bet ir mintis. Po kaitinimosi aromatinėje pirtyje kūną atgaivinsite įtrindami ledukais. Ši procedūra stiprina imuninę sistemą, tonizuoja odą ir kraujagysles, stimuliuoja limfos ir kraujo apytaką. Procedūros vyksta rusiškoje pirtyje 19:00, 20:00 ir 21:00.
Šeimos mėnuo „Eglės sanatorijoje“
Vasara vaikams reiškia viena – tai labiausiai metuose laukiamos, ilgiausios ir smagiausios atostogos!
 
Esame įsitikinę, kad geriausios atostogos yra mylimiausių žmonių apsuptyje, tad skelbiame birželį – šeimos mėnesiu! „Eglės sanatorijos“ dovana šeimos mėnesio proga dviguba:
  • Neribotos vandens pramogos baseinų ir pirčių komplekse visiems „Eglės sanatorijos“ mažiesiems svečiams*;
  • Nemokamas apgyvendinimas, maitinimas bei neribotos vandens pramogos baseinų ir pirčių komplekse vaikams, gyvenantiems kartu su saugusiais, atvykusiais su sanatorinio gydymo programa*.
 
Šeimos atostogų metu nei vienas šeimos narys neturi nuobodžiauti, todėl „Eglės sanatorija“ kvies mažuosius sanatorijos svečius pramogauti specialiuose vaikams skirtuose užsiėmimuose, o tėveliai turės galimybę be streso mėgautis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, nes savo atžalas galės palikti vaikų kambaryje, kur juos prižiūrės profesionalios auklės. Ir visai nebūtina vykti į tolimiausius kraštus, kai šiltos, jaukios ir visokeriopai atpalaiduojančios šeimos atostogos laukia visai čia pat – „Eglės sanatorijoje“.
    *Akcija galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiais. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau nei du vaikus.
„Eglės sanatorija“ atsinaujina – pasirinkite savo komforto lygį
Prieš 46 metus veiklą pradėjusi „Eglės sanatorija“ nuo pat pirmųjų dienų iki šiol eina natūralumu paremtu gydymo tradicijų keliu. Ir tai yra tvirtas pagrindas, kuris niekada nebus keičiamas. Tačiau per daugelį veiklos metų sanatorija, nors ir laikydamasi tradicijų, tačiau vietoje nestovėjo – modernėjo, išsiplėtė ir šiuo metu veikia dviejuose kurortuose – Birštone ir Druskininkuose. Šie metai „Eglės sanatorijai“ yra išskirtiniai, kupini svarbių pokyčių. Dalis šių pokyčių pastebimi tik akyliausiems ir ištikimiausiems sanatorijos svečiams – 45-erius naudotą „Eglės sanatorijos“ logotipą pakeitė atsinaujinęs, tačiau savo pirmtako formas išlaikęs naujasis logotipas, žymintis sanatorijos atsinaujinimo pradžią. Tačiau svarbiausia pokyčių dalis – trijų komforto lygių atsiradimas „Eglės sanatorijoje“. Komfortas tampa vienu iš pagrindinių kriterijų renkantis ne tik poilsines keliones, bet ir sveikatinimo paslaugas. Atsižvelgdama į tai „Eglės sanatorija“ Druskininkuose įgyvendino 3 mln. Eur vertės projektą – stikline galerija sujungė vieną gyvenamųjų korpusų su sanatorijos gydykla, taip pat atnaujino gyvenamąjį B korpusą bei senąją mineralinio vandens biuvetę. Šio projekto pabaiga žymi naują pradžią „Eglės sanatorijoje“ – nuo birželio 1 d. sanatorija savo svečiams pristatys galimybę sveikatinimo ir poilsio paslaugoms pasirinkti norimą komforto lygį – economy, standard arba comfort. Economy – tai komforto lygis, žymintis visiems pažįstamą, klasikinę „Eglės sanatoriją“. Pasirinkę economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų (gydyklą), valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais. Standard – tai komforto lygis, kurį būtų galima pavadinti „aukso viduriu“. Pasirinkę šį komforto lygį „Eglės sanatorijos“ svečiai apsistos atnaujintuose kambariuose, turės galimybę komfortiškai, dėvint chalatą ir nebijant blogo oro pasiekti didžiąją dalį procedūrų (gydyklą) bei mineralinio vandens biuvetę. Comfort – tai aukščiausias komforto lygis, skirtas svečiams, norintiems išskirtinių apgyvendinimo sąlygų. Pasirinkę comfort lygį, „Eglės sanatorijos“ svečiai galės lankytis procedūrose dėvėdami chalatą, taip pat neišeidami į lauką pasieks mineralinio vandens biuvetę, valgyklą bei įvairias sanatorijos siūlomas pramogas. Visgi, „Eglės sanatorija“ gydomąsias tradicijas puoselėja jau daugybę metų, todėl net ir gerindama komforto sąlygas savo svečiams, sanatorija įsipareigoja visiems, nepriklausomai nuo pasirinkto komforto lygio, suteikti vienodas, aukščiausios kokybės paslaugas.