Naujienos

Ūkininkų dienos!

Visiems ūkininkams atvykstantiems nuo lapkričio 1 iki 30 dienos “Eglės” sanatorijoje Druskininkuose ir Birštone suteiksime 7% nuolaidą sanatorinio gydymo programoms bei kiekvieną dieną nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse (2 val./asm.)!!! *

   * akcija galioja perkant pilną kelialapį (apgyvendinimas, maitinimas, gydymas), tik pateikus ūkininko pažymėjimą.   Ir gyvenimas vėl mielas!
Pasiūlymas šeimoms
Vaikus iki 12 metų, atvykusius kartu su tėvais į „Eglės“ sanatoriją Druskininkuose ir Birštone nuo spalio 21 iki lapkričio 6 dienos, apgyvendinsime nemokamai*.     *Nuolaida taikoma perkant pilną kelialapį. Vaikams, nemokamai apgyvendinamiems kambaryje kartu su tėvais, gydymo paslaugos į kainą neįskaičiuotos. Taikoma nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis.
Tarptautinė mokytojų diena
Išskirtinai spalio 5 d. visus pedagogus kviečiame apsilankyti “Eglės” sanatorijos baseinų ir pirčių kompleksuose už specialią kainą. Apsilankymas Eglė+ baseinų ir pirčių komplekse 1 asm. 2 val. – 8 EUR*. Apsilankymas Eglės baseinų ir pirčių komplekse 1 asm. 2 val. – 5 EUR*. Visą spalio mėnesį pedagogams, atvykstantiems su sanatorinio gydymo programomis  suteikiame 10% nuolaidą*. Papildomai dovanojame neribotus apsilankymus baseinų ir pirčių kompleksuose. *Nuolaida suteikiama atvykus ir pateikus mokytojo pažymėjimą.