Atvykimo į „Eglės sanatoriją“ būdai

 

Automobiliu

Druskininkai yra 130 km nutolę nuo Vilniaus ir Kauno.
Nuo Vilniaus reikia vykti Druskininkų kryptimi, kelio nr. A4 (kelias Vilnius – Gardinas).
Nuo Kauno vykite Alytaus kryptimi, nuo Alytaus – Druskininkų kryptimi.

„Eglės sanatorija“ yra miesto pakraštyje. Įvažiuojant į Druskininkus stebėkite „Eglės sanatorijos“ reklaminius stendus ir kelio ženklus.

„Eglės sanatorijos“ transportas

„Eglės sanatorija“ siūlo pervežimo paslaugas, naujais, komfortiškais automobiliais, su oro kondicionavimo sistema, WIFI įranga ir kt.
„Eglės sanatorija“ teikia dviejų tipų transporto paslaugą: grupinį pervežimą ir individualų.

  • Grupinis pervežimas yra dažniausiai užsakoma paslauga, kai klientas gali vykti su kitais klientais atvykstančiais panašiu metu (laukimo laikas gali užtrukti iki pusantros valandos). Šis paslaugos tipą galima užsakyti bet kuriam laikui ir neribotam klientų kiekiui.
  • Individualus pervežimas gali būti užsakytas grupei iki 6 asmenų, kurie atvyksta ir išvyksta vienu metu. Taikant šį paslaugos tipą „Eglės sanatorija“ įsipareigoja vežti tik šios grupės narius. „Eglės sanatorija“ įsipareigoja suteikti transporto paslaugą, jeigu ji yra užsakyta likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki klientams atvykstant (išvykstant).

Transporto paslauga užsakoma raštu (el. paštu), pateikiant tikslius atvykimo duomenis: atvykimo data, iš kur atskrendama, oro linijų pavadinimas, reiso numeris, išvykimo/atvykimo laikas, atvykstančiųjų vardai ir pavardės.