Atvykimo būdai

Partneriai – tai firmos, parduodančios „Eglės“ sanatorijos kelialapius. Turizmo agentūros ypač atvykstant iš užsienio gali pagelbėti sutvarkyti atvykimo dokumentus, pasirūpinti kelionės bilietais, vizomis, transportu.
 
Pastaba: Lietuvoje turizmo agentūros neparduoda Teritorinių ligonių kasų kelialapių.
 

Lėktuvu

Lėktuvu atvykstama į Vilniaus arba Kauno oro uostą. Iš Vilniaus, Kauno iki Druskininkų atvykstama autobusu, arba taksi. Rezervuojant kambarį galima užsisakyti ir individualaus transporto paslaugą tiesiogiai sanatorijoje.
 
Transporto paslauga užsakoma raštu (el. paštu arba faksu), pateikiant tikslius atvykimo duomenis: iš kur atskrendama, oro linijų pavadinimą, reiso numerį, išvykimo, atvykimo laiką, atvykstančiųjų vardus ir pavardes. Taip pat privaloma nurodyti kontaktinį el. pašto adresą arba fakso numerį, kuriuo bus išsiųstas patvirtinimas.
 

Traukiniu

Lietuvos teritorijoje dėl detalesnės informacijos apie atvykimą traukiniu teiraukitės AB „Lietuvos geležinkeliai“, http://www.litrail.lt :
Vilnius, tel. (8 ~ 5) 233 0088
Kaunas, tel. (8 ~ 37) 27 2260
Klaipėda, tel. (8 ~ 46) 31 3677
Šiauliai, tel.: (8 ~ 41) 20 3881 / 20 3445
 

Autobusu

Atvykimo autobusu grafikai http://info.druskininkai.lt/islietuvos/ . Atvykus į Druskininkų autobusų stotį, iš stoties į sanatoriją vyksta maršrutinis autobusas nr. 1, autobusas sustoja sanatorijos teritorijoje prie pagrindinio korpuso „Žilvinas“.
 

Automobiliu

Druskininkai yra 130 km atitolę nuo Vilniaus ir Kauno.
Nuo Vilniaus reikia vykti Druskininkų kryptimi, kelio nr. A4 (kelias Vilnius – Gardinas).
Nuo Kauno vykite Alytaus kryptimi, nuo Alytaus – Druskininkų kryptimi.
Daugiau informacijos http://info.druskininkai.lt/islietuvos/
„Eglės“ sanatorija yra miesto pakraštyje. Įvažiuojant į Druskininkus stebėkite „Eglės“ sanatorijos reklaminius stendus ir kelio ženklus.