News

Masažinė treniruotė
Masažinės treniruotės – tai neįprastos, tačiau sparčiai populiarėjančios treniruotės, kurių metu skausmingi pojūčiai kūne virta atsipalaidavimu. Šios treniruotės sukurtos pasitelkiant tradicinio medicinos mokslo ir anatomijos žinias, masažo bei miofascialinio (graik. Myós – raumuo, lot. Fascia – raištis, juosta) atpalaidavimo technikas. Masažinė treniruotė rekomenduojama po sunkaus fizinio darbo, taip pat ji gali padėti kūnui įveikti streso ar psichinės įtampos padarinius – streso ar įtampos būsenoje kūnas įprastai įsitempia, sustingsta, o pratimai su volu ar masažiniu kamuoliuku padeda raumenims atsipalaiduoti. Kuo naudingos masažinės treniruotės?
 • Mažina skausmą
 • Gerina raumenų tonusą
 • Gerina nervų sistemos veiklą
 • Pasižymi limfodrenažiniu ir anticeliulitiniu poveikiu
 • Didina lankstumą
Treniruotės vyksta pirmadienį – penktadienį 13 val. „Eglė+“ kineziterapijos salėje.
Šeimos festivalis “Druskininkai ošia”
Šiltąjį sezoną pradėkime smagiai ir aktyviai! Judėk. Mąstyk. Žaisk. Pramogauk! – taip „Eglės“ sanatorija kartu su „Emovents“ kviečia pasilinksminti aktyvių pramogų festivalyje „Druskininkai ošia“. Festivalis skirtas visai šeimai,  tad „Druskininkai ošia“  yra puikus pasirinkimas, kaip smagiai atšvęsti artėjančią šeimos dieną. „Druskininkai ošia“ pramogų miestelis įsikurs „Eglės“ sanatorijos teritorijoje, o čia veiklos ir įdomių užsiėmimų netrūks niekam – nuo mažiausiųjų pramogų miestelio lankytojų, kurie turės galimybę saugiai įkopti į pripučiamo bokšto viršūnę ar pasisvaidyti pripučiama švytuokle, iki suaugusiųjų, kurie taip pat galės pasijusti tarsi vėl vaikystėje – sudalyvauti pagalvių mūšyje, šuoliuoti per didelius pripučiamus burbulus ir išmėginti kitas įdomias pramogas. Be to, tai puiki proga pasitikrinti ir įrodyti savo šeimos ar bičiulių komandiškumą, nes „Druskininkai ošia“ festivalyje Jūsų lauks ne viena smagi užduotis komandai. Juk didžiausias pergales pasiekiame tik turėdami išskirtinę komandą! Lauksime Jūsų gegužės 13-ąją  „Eglės“ sanatorijoje. Pramogausime nuo 11 val. iki 18 val. „Druskininkai ošia“ festivalio lankytojams iki 14 metų visos dienos pramogų bilieto kaina  2 Eur,  nuo  14 metų – 3 Eur. „Druskininkai ošia“ draugai: Druskininkų savivaldybė, Druskininkų kultūros centras, Druskininkų komunalinis ūkis, Druskininkų jaunimo užimtumo centras, „Pušku pušku“. *Esant nepalankioms oro sąlygoms renginys bus perkeltas į gegužės 14 d.
Dovanojame apsilankymą baseine
Nesvarbu ar lauke šviečia saulė, ar pliaupia lietūs, tačiau „Eglės“ sanatorijos baseinų ir pirčių komplekse visuomet šilta ir geras oras. Nuo šiol vandens pramogų ir pirčių mėgėjų „Eglės“ sanatorijoje laukia dar vienas smagus pasiūlymas – apsilankius 7 kartus sanatorijos baseinų ir pirčių  komplekse, 8-asis apsilankymas dovanojamas! Visiems apsilankiusiems „Eglės“ sanatorijos Druskininkuose, Birštone ar „Eglė+” baseinų ir pirčių kompleksuose įteiksime kortelę, kurioje kiekvieno apsilankymo metu bus užklijuotas apsilankymą žymintis lipdukas. Surinkus 7 lipdukus, aštuntąjį apsilankymą mūsų baseinų ir pirčių komplekse dovanosime! „Eglės“ sanatorijoje vasara prasideda anksčiau!  
We invite you to visit the complex of health care baths and swimming pools
We invite you to visit the complex of health care baths and swimming pools of the medical SPA "Eglės" sanatorija.
 
The sanatorium complex of health care baths and swimming pools:      
 
 • the big swimming pool (length 22 m, width 8 m, depth 1.40 m),
 • the small cold water pool (length 12 m, width 5 m, depth 1.40 m),
 • two vertical warm water baths (length 12 m, width 5 m, depth 1.80 m),
 • whirlbath,
 • 4 steam saunas,
 • a dry sauna, a composite sauna,
 • 3 infrared radiation baths.

Opening times of the baths and pools complex:

Monday

Tuesday

6-10 PM   

Wednesday

Thursday

6-10 PM   

Friday

6-10 PM   

Saturday

6-10 PM   

Sunday

-

 
Prices:
 
For the guests of the Medical SPA ,,Eglės” sanatorija , who purchase full  voucher or special programmes:
 •  1 adult - 4.34 € / 15 Lt (1.5 hours);
 • Children between the ages of 3 and 14 - 2.03 € / 7 Lt  (1.5 hours) one adult per child;
 • Children under the age of 3  are admitted free of charge when accompanied by their parents, one adult per child;

 

For other Medical SPA ,,Eglės” sanatorija guests:
  
 •  1 adult - 5.79€ / 20 Lt  (1.5 hours);
 • Children between the ages of 3 and 14 - 2.9 € / 10 Lt    (1.5 hours) one adult per child;
 • Children under the age of 3  are admitted free of charge when accompanied by their parents, one adult per child;