Feedbacks

Eugenija Mazrimiene
 as,  Eugenija Mazrimiene bei mano  biciule  Albertina Caplikiene is Skuodo neseniai grizome  is poilsio is  Druskininku Egles sanatorijos ir labai  norejome padekoti visam aptarnaujanciam personalui  uz nuostabai pralesita laika, draugiska atmosfera, ypac malonu aptarnavima, skanu maista . Mes likome suzavetos sanatorijos  ispuoseleta aplinka ir visu sanatorijos aptarnaujancio personalo draugiskumu  bei paslaugumu. 

E. Mazrimiene ypatingai  dekinga  masazistei Vilmai Caplikienei, kuri be galo profesionaliai atlieka savo darba bei visuomet, jei tik turedavo minute laiko pamasazuodavo daugiau, nei reikia ir tai dare tik is geranoriskumo. Tikrai seniai teko susidurti su tokiu nuosirdumu. Po jos atliekamu masazu  man dingo visi nugaros , rankos bei peciu juostos skausmai. 

Labai aciu visiems dar karta.mes butinai sugrisime   pas jus , kad ir vel pasisemtume  geru emociju ir sustiprintume savo sveikata.

 

Visiems linkime kuo didziausios  sekmes !

 

ACIU LABAI !!!

 

Pagarbiai

Eugenija Mazrimiene
Albertina Milasiene
Skuodas
Profesorius Algirdas Pliuškys su žmona
Laba diena!
Labai dėkojame Eglės sanatorijos direktoriui ir visam kolektyvui už puikiai ir prasmingai praleistą laiką šioje sanatorijoje. Labai maloniai nuteikia sutvarkyta teritorija. Net medžiai ir krūmai čia yra sveiki, nepažeisti ligų ir kenkėjų. Ypač patiko gydykloje teikiamų procedūrų gausa ir kokybė. Pasitempusios, tvarkingos ir paslaugios darbuotojos, švara kabinetuose teigiamai įtakoja gydymosi eigą.  Labai patiko švediško stalo maitinimo sistema. Maistas kasdieninis, bet šviežias, skanus, dietiškas. Kiekvienas poilsiautojas pasirenka tai, ką labiausiai toleruoja jo skrandis. Mes labai džiaugėmės, kad buvo lemta atostogas praleisti šioje sanatorijoje, o ne Tunise. Čia atsidūręs, žmogus rūpiniesi tik savo sveikata, laisvalaikiu, poilsiu. O šiais laikais tai yra didelė prabanga. Ir nesvarbu koks už lango oras.
 Profesorius Algirdas Pliuškys su žmona
 Santariškių klinikos
Gražina Povilaitienė

Laba diena,
Nuoširdžiai dėkoju gyd.M.Vainermanaitei už kruopštų gydymą , kineziterapiautui Algimantui Teresiui už nuostabų rūpinimasi savo ligoniukais,p.Jadvygai už profesionalų povandeninį masažą,p.Audronei už puikias procedūras (203 kab.), masažistei p. Aldonai (417 kab.) už gerą darbą ir gerą žodį ir visiems darbuotojams už meilę, rūpestį, pasiaukojimą ir nepakartojamas šypsenas.Sėkmės jūsų darbuose .Nuoširdžiausias ačiū.

Pagarbiai, Gražina Povilaitienė

Sigita ir Marius
Norim padekoti Egles sanatorijos kolektyvui uz puikiai ir prasmingai praleistą savaitgalį šioje sanatorijoje.Viskas labai patiko.
Nuostabi aplinka,švara,aptarnavimo kultūra.Maitinimas švediško stalo principu,tenkino poreikius ir buvo gerai organizuotas.
Ačiū Jums labai.
Sigita ir Marius
Klaipėda
Justina Mantas iš Klaipėdos
Sanatoriją atvykstame jau trečius metus iš eilės ir visuomet liekame labai patenkinti puikiu personalu, aptarnavimu, atmosfera ir procedūromis.
Visiems rekomenduoju pasimėgauti savaitgalio malonumais.
Justina  ir Mantas iš Klaipėdos