Šeimos mėnuo „Eglės sanatorijoje“

Vasara vaikams reiškia viena – tai labiausiai metuose laukiamos, ilgiausios ir smagiausios atostogos!
 
Esame įsitikinę, kad geriausios atostogos yra mylimiausių žmonių apsuptyje, tad skelbiame birželį – šeimos mėnesiu! „Eglės sanatorijos“ dovana šeimos mėnesio proga dviguba:
  • Neribotos vandens pramogos baseinų ir pirčių komplekse visiems „Eglės sanatorijos“ mažiesiems svečiams*;
  • Nemokamas apgyvendinimas, maitinimas bei neribotos vandens pramogos baseinų ir pirčių komplekse vaikams, gyvenantiems kartu su saugusiais, atvykusiais su sanatorinio gydymo programa*.
 
Šeimos atostogų metu nei vienas šeimos narys neturi nuobodžiauti, todėl „Eglės sanatorija“ kvies mažuosius sanatorijos svečius pramogauti specialiuose vaikams skirtuose užsiėmimuose, o tėveliai turės galimybę be streso mėgautis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, nes savo atžalas galės palikti vaikų kambaryje, kur juos prižiūrės profesionalios auklės.
Ir visai nebūtina vykti į tolimiausius kraštus, kai šiltos, jaukios ir visokeriopai atpalaiduojančios šeimos atostogos laukia visai čia pat – „Eglės sanatorijoje“.

 

 

*Akcija galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiais. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksą įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti ne daugiau nei du vaikus.