„Eglės sanatorija“ atsinaujina – pasirinkite savo komforto lygį

Prieš 46 metus veiklą pradėjusi „Eglės sanatorija“ nuo pat pirmųjų dienų iki šiol eina natūralumu paremtu gydymo tradicijų keliu. Ir tai yra tvirtas pagrindas, kuris niekada nebus keičiamas. Tačiau per daugelį veiklos metų sanatorija, nors ir laikydamasi tradicijų, tačiau vietoje nestovėjo – modernėjo, išsiplėtė ir šiuo metu veikia dviejuose kurortuose – Birštone ir Druskininkuose.

Šie metai „Eglės sanatorijai“ yra išskirtiniai, kupini svarbių pokyčių. Dalis šių pokyčių pastebimi tik akyliausiems ir ištikimiausiems sanatorijos svečiams – 45-erius naudotą „Eglės sanatorijos“ logotipą pakeitė atsinaujinęs, tačiau savo pirmtako formas išlaikęs naujasis logotipas, žymintis sanatorijos atsinaujinimo pradžią. Tačiau svarbiausia pokyčių dalis – trijų komforto lygių atsiradimas „Eglės sanatorijoje“.

Komfortas tampa vienu iš pagrindinių kriterijų renkantis ne tik poilsines keliones, bet ir sveikatinimo paslaugas. Atsižvelgdama į tai „Eglės sanatorija“ Druskininkuose įgyvendino 3 mln. Eur vertės projektą – stikline galerija sujungė vieną gyvenamųjų korpusų su sanatorijos gydykla, taip pat atnaujino gyvenamąjį B korpusą bei senąją mineralinio vandens biuvetę. Šio projekto pabaiga žymi naują pradžią „Eglės sanatorijoje“ – nuo birželio 1 d. sanatorija savo svečiams pristato galimybę sveikatinimo ir poilsio paslaugoms pasirinkti norimą komforto lygį – economy, standard arba comfort.

Economy – tai komforto lygis, žymintis visiems pažįstamą, klasikinę „Eglės sanatoriją“. Pasirinkę economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų (gydyklą), valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais.

Standard – tai komforto lygis, kurį būtų galima pavadinti „aukso viduriu“. Pasirinkę šį komforto lygį „Eglės sanatorijos“ svečiai apsistos atnaujintuose kambariuose, turės galimybę komfortiškai, dėvint chalatą ir nebijant blogo oro pasiekti didžiąją dalį procedūrų (gydyklą) bei mineralinio vandens biuvetę.

Comfort – tai aukščiausias komforto lygis, skirtas svečiams, norintiems išskirtinių apgyvendinimo sąlygų. Pasirinkę comfort lygį, „Eglės sanatorijos“ svečiai galės lankytis procedūrose dėvėdami chalatą, taip pat neišeidami į lauką pasieks mineralinio vandens biuvetę, valgyklą bei įvairias sanatorijos siūlomas pramogas.

Visgi, „Eglės sanatorija“ gydomąsias tradicijas puoselėja jau daugybę metų, todėl net ir gerindama komforto sąlygas savo svečiams, sanatorija įsipareigoja visiems, nepriklausomai nuo pasirinkto komforto lygio, suteikti vienodas, aukščiausios kokybės paslaugas.