Šeimos festivalis „Druskininkai Ošia 2018“!

„Druskininkai ošia“ ­­– jau tradicija tapęs antrus metus iš eilės vyksiantis šeimos festivalis, kuris kviečia linksmintis visus, pasiilgusius smagių pramogų ir aktyvaus laisvalaikio – tiek mažuosius, tiek jų tėvelius. Šioje šventėje laukiami visi – druskininkiečiai, rajono gyventojai ir svečiai iš kitų miestų.

Renginio iniciatoriai „Eglės sanatorija“ ir „Atrakcionai.lt“ maloniai kviečia visus pasinerti į nuotykius – jūsų ir jūsų mažųjų laukia linksmi sporto užsiėmimai, „Kakės Makės“ atrakcionų trasa, kurios ilgis net 40 metrų! Taip pat festivalio metu kartu su šeimos nariais galėsite išbandyti savo jėgas 27 metrų kliūčių ruože bei pasisvaidyti pripučiama švytuokle.

Įdomu, kokios pramogos dar laukia jūsų? Nedvejok ir drauge su visa šeima atvyk pas mus, čia tikrai netrūks geros nuotaikos, artimųjų juoko ir ryškių emocijų! Būk nusiteikęs turiningam šeimos laisvalaikiui!

Šiemet „Druskininkai ošia“ festivalis vyks gegužės 19 dieną, „Eglės sanatorijos“ teritorijoje. Pramogausime nuo 11 val. iki 19 val.

Dienos bilieto kaina – 5 eurai.

Iki pasimatymo festivalyje!